Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat

Servicii de consultanţă în domeniul managementului de proiect şi în domeniul achiziţiilor publice derulate în cadrul Proiectului "Reducerea emisiilor de carbon în oraşul Cugir bazată pe Planul de Mobilitate Urbană Durabila”

Număr anunț
SCN1056718
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
EUROTOP CONSULTING SRL (CUI 17750961)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
169.800 RON 32,1% sub estimat
Data publicării
24.10.2019 15:37
Anunț de atribuire
SCNA1033230
Termen limită
06.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067478

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 250.000 RON Adjudecat: 169.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de consultanţă în domeniul managementului de proiect 130.000 RON EUROTOP CONSULTING 89.900 RON ↓30,8%
2 Servicii de consultanţă în domeniul achiziţiilor publice 120.000 RON 79.900 RON ↓33,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

169.800 RON

din 250.000 RON estimat 32,1%

Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 80.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.