Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
SALOPETA CU VESTA PENTRU ELECTRICIAN
- Număr anunț
- SCN1056705
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
- Cod CPV
- 18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.576 RON
- Valoare atribuită
- 264.044 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2019 14:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1029048
- Termen limită
- 05.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067467
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C & A COMPANY IMPEX SRL CUI RO 6714181
Valoare atribuită
264.044 RON
din 279.576 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 15.532 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.