Atribuită
Anunț de participare
Achiziție vaccin antirabic
- Număr anunț
- SCN1056701
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- BIOTUR EXIM SRL (CUI 8034823)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.000 RON
- Valoare atribuită
- 107.200 RON
- Data publicării
- 24.10.2019 14:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1033409
- Termen limită
- 04.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067464
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Vaccin antirabic_sem. II 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067464.pdf
- Formular contract.doc.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOTUR EXIM SRL CUI RO 8034823
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
107.200 RON
din 56.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro