Atribuită
Anunț de participare
Produse refrigerate si congelate : pulpă de porc cu os refrigerată, spată de porc cu os refrigerată, carne de porc lucru refrigerată, ceafă de porc fără os refrigerată, cotlet porc fără os refrigerată, pulpă de porc cu os congelată, spată de porc cu os congelată, carne de porc lucru congelată, ceafă porc fără os congelată, cotlet porc fără os congelată.
- Număr anunț
- CN1018010
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497.345,10 RON
- Valoare atribuită
- 502.769,44 RON
- Data publicării
- 30.12.2019 14:04
- Anunț de atribuire
- CAN1030181
- Termen limită
- 30.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073624
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (9)
Estimat: 469.929,60 RON Adjudecat: 502.769,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pulpa de porc cu os refrigerata | 26.195 RON | MATRA S.R.L. | — |
| 2 | Spata de porc cu os refrigerata | 18.600 RON | MATRA S.R.L. | 441.256,80 RON |
| 4 | Ceafa de porc fara os refrigerata | 186.796,80 RON | — | |
| 5 | Cotlet porc fara os refrigerat | 180.842 RON | — | |
| 6 | Pulpa de porc cu os congelata | 3.131,20 RON | MATRA S.R.L. | 61.512,64 RON |
| 7 | Spata de porc cu os congelata | 1.594,30 RON | — | |
| 8 | Carne de porc de lucru 80% carne 20% grasime congelata | 5.040 RON | — | |
| 9 | Ceafa de porc fara os congelata | 24.613,50 RON | — | |
| 10 | Cotlet porc fara os congelat | 23.116,80 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Valoare atribuită
502.769,44 RON
din 497.345,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro