Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

DELEGAREA GESTIUNII UNOR ACTIVITĂȚI AFERENTE SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE AL ORAȘULUI PETRILA

Număr anunț
CN1018007
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
EDIL SAL PREST S.A. (CUI 36443211)
Cod CPV
90611000-3 · Servicii de curatenie stradala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.438.517,48 RON
Valoare atribuită
3.852.937,44 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
02.01.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1034722
Termen limită
04.02.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 002-001765
Documentație de atribuire
DF1073647

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.852.937,44 RON

din 4.438.517,48 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 585.580,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.