Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
ACHIZIȚIONARE PRESA MECANICA
- Număr anunț
- SCN1056626
- Autoritate contractantă
- CARFIL SA (CUI RO13945863)
- Furnizor / câștigător
- DELTA MACHINE SRL (CUI 3751029)
- Cod CPV
- 42636000-3 · Prese (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248.330 RON
- Valoare atribuită
- 218.000 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2019 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1028790
- Termen limită
- 05.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067303
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PRESA MECANICA 1.34-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT DE VANZARE CUMPARARE 22.10.2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067303.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTA MACHINE SRL CUI RO 3751029
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROMA MACHINERY SRL CUI RO 19062560
Valoare atribuită
218.000 RON
din 248.330 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 30.330 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.