Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
Furnizare Dotari aferente indeplinirii obiectivului „Reabilitare, modernizare şi dotare Scoala Gimnaziala din comuna Corbu, judetul Olt”
- Număr anunț
- SCN1056849
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBU (CUI 4716747)
- Furnizor / câștigător
- BARBARY DACIMAR CONS SRL (CUI 34080209)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.849,89 RON
- Valoare atribuită
- 157.084,10 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2019 15:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1029724
- Termen limită
- 11.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067653
Documente
Documentația de atribuire
- AD19-2016_DALI_MTG.01.00 CORBU - redacted.pdf.p7s
- Dotari, utilaje, F4, F5 Corbu - REDACTAT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067653.pdf
- lot 1.PDF.p7s
- lot 2.PDF.p7s
- lot 3.PDF.p7s
- lot 4.PDF.p7s
- propunere clauze Contract furnizare LOT 2, LOT 3, LOT 4, LOT 5,.doc.p7s
- SECTIUNEA Formulare - LOT 1, LOT 2 , LOT 3, LOT 4.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 174.849,89 RON Adjudecat: 157.084,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente tehnologice aferente indeplinirii obiectivului: Re… | 92.548,48 RON | BARBARY DACIMAR CONS SRL | 92.325,70 RON ↓0,2% |
| 2 | Articole de Mobilier si Materiale didactice aferente indeplinir… | 70.446,90 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 64.758,40 RON ↓8,1% |
| 3 | Echipamente electronice aferente indeplinirii obiectivului: Rea… | 9.611,61 RON | Anulat | — |
| 4 | Vegetatie (plante) - amenajari exterioare - aferente indeplini… | 2.242,90 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BARBARY DACIMAR CONS SRL CUI RO34080209
Valoare atribuită
157.084,10 RON
din 174.849,89 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 17.765,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.