Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat

Construire pod din beton armat peste pârâul Alba pe DJ 205k, km. 0+350 conform H.G. Nr. 540/2000, respectiv km. 0+588, conform ridicare topografică actualizată, comuna Răcoasa, sat Mărăști, județul Vrancea” ( proiectare, asistenta tehnica+executie)

Număr anunț
SCN1056848
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTII COMPLEXE BUZAU SA (CUI 12714933)
Cod CPV
45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.844.001,85 RON
Valoare atribuită
2.308.184,80 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
25.10.2019 14:57
Anunț de atribuire
SCNA1033813
Termen limită
18.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067645

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
IANY PROCONS SRL CUI RO 35747042
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.308.184,80 RON

din 3.844.001,85 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 1.535.817,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.