Atribuită
Anunț de participare
Reamenajare si modernizare cladire Agentia de voiaj Botosani – executie
- Număr anunț
- SCN1056838
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 25074011)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.834,66 RON
- Valoare atribuită
- 70.834,66 RON
- Data publicării
- 25.10.2019 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1027322
- Termen limită
- 05.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067638
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. CUI RO 25074011
Valoare atribuită
70.834,66 RON
din 70.834,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro