Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„Reabilitare DJ 136, km 14+000 – 19+950, limita județ Mureș intersecția cu DJ 136B” (DALI+PT)

Număr anunț
SCN1056828
Autoritate contractantă
JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
Furnizor / câștigător
POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.630,25 RON
Valoare atribuită
75.500 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.10.2019 14:01
Anunț de atribuire
SCNA1031111
Termen limită
11.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067628

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212

Valoare atribuită

75.500 RON

din 75.630,25 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 130,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.