Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice faza Studiu de fezabilitate în vederea implementării obiectivului de investiții ”Locuințe ANL Giroc – Asigurare utilități”
- Număr anunț
- SCN1056759
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- RONO AQUA SRL (CUI 17073600)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.857,14 RON
- Valoare atribuită
- 135.600 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2019 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1030074
- Termen limită
- 11.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067491
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Certificat de Urbanism nr. 700 din 16.07.2019-semnat.pdf.p7s
- Draft_contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067491.pdf
- Model_Formulare-semnat.doc.p7s
- PUZ GIROC parte desenata_1-semnat.rar.p7s
- PUZ GIROC parte desenata_2-semnat.rar.p7s
- PUZ GIROC parte desenata_3-semnat.rar.p7s
- PUZ GIROC parte scrisa-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
JDA CONSULT SRL CUI RO 28272390
Valoare atribuită
135.600 RON
din 142.857,14 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 7.257,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.