Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract furnizare aeronava monomotor

Număr anunț
CN1016271
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
ANZI SOFT SRL (CUI 40900)
Cod CPV
34711100-5 · Avioane (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848.739,50 RON
Valoare atribuită
847.976,95 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
26.10.2019 02:00
Anunț de atribuire
CAN1026016
Termen limită
22.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 207-503956
Documentație de atribuire
DF1067010

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANZI SOFT SRL CUI RO40900

Valoare atribuită

847.976,95 RON

din 848.739,50 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 762,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.