Atribuită
Anunț de participare
„ Detector (diverse tipuri) ”
- Număr anunț
- SCN1056967
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ROMIND T&G SRL (CUI 4597557)
- Cod CPV
- 31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 28.10.2019 14:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1029291
- Termen limită
- 07.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067800
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini detector-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067800.pdf
- Formulare detector-semnat.pdf.p7s
- Model de contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMIND T&G SRL CUI RO 4597557
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro