Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Achizitie de echipamente IT si software
- Număr anunț
- SCN1056956
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- CYBERNET SRL (CUI 7848556)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328.283,19 RON
- Valoare atribuită
- 274.703 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 14:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1030211
- Termen limită
- 07.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067748
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini achizitie echipamente IT si software.PDF.p7s
- Clauze contractuale - Model contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1067748.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE - Achizitionare echipamente IT 2019.doc.p7s
- Specificatii tehnice LOT 1.PDF.p7s
- Specificatii tehnice LOT 2.PDF.p7s
- Specificatii tehnice LOT 3.PDF.p7s
- Specificatii tehnice LOT 4.PDF.p7s
- Specificatii tehnice LOT 5.PDF.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 328.283,19 RON Adjudecat: 274.703 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente hardware si software | 265.596,64 RON | CYBERNET S.R.L. | 232.910 RON ↓12,3% |
| 2 | ECHIPAMENTE HARDWARE SI SOFTWARE | 20.957,98 RON | CYBERNET S.R.L. | 18.140 RON ↓13,4% |
| 3 | Echipamente HARDWARE SI SOFTWARE | 2.662,18 RON | CYBERNET S.R.L. | 2.478 RON ↓6,9% |
| 4 | ECHIPAMENTE HARDWARE si SOFTWARE | 17.268,91 RON | Anulat | — |
| 5 | Echipamente Hardware si Software | 21.797,48 RON | CYBERNET S.R.L. | 21.175 RON ↓2,9% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556
Valoare atribuită
274.703 RON
din 328.283,19 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 53.580,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.