Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,3% sub estimat
Contract de achizitie publică de servicii de curatenie
- Număr anunț
- SCN1056954
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- K1 TOT SRL (CUI 32677449)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 634.900 RON
- Valoare atribuită
- 455.096,52 RON 28,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1030686
- Termen limită
- 12.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067432
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
455.096,52 RON
din 634.900 RON estimat
28,3%
Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 179.803,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.