Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,0% sub estimat
Servicii de telefonie fixă
- Număr anunț
- SCN1056948
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.000 RON
- Valoare atribuită
- 169.058,50 RON 53,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 13:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1032431
- Termen limită
- 28.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067777
Documente
Documentația de atribuire
- anexa la propunerea financiara - acord cadru servicii de telefonie fixa - modificata 28.10.2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1067777.pdf
- formular de propunere tehnica.docx.p7s
- FORMULARE .docx.p7s
- scan caiet de sarcini - acord cadru servicii de telefonie fixa v2.pdf.p7s
- scan proiect Acord cadru - servicii telefonie fixa.pdf.p7s
- scan proiect Contr subs - servicii telefonie fixa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDIA SAT SRL CUI RO 9942028
Valoare atribuită
169.058,50 RON
din 360.000 RON estimat
53,0%
Adjudecat la 47,0% din estimat · economie 190.941,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.