Atribuită
Anunț de participare
„Execuţie lucrări de reabilitare, furnizare echipamente cu şi fără montaj pentru investiţia ”Reabilitarea Internatului la Colegiul Naţional Octavian Goga”
- Număr anunț
- SCN1056929
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- TECTUM COMPANY SA (CUI 6314053)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.153.588,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.594.976,23 RON
- Data publicării
- 28.10.2019 12:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1033763
- Termen limită
- 03.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067752
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Memorii .pdf.p7s
- 02. Caiete de sarcini si referate.pdf.p7s
- 03. Planse A00-A08`.pdf.p7s
- 04. Planse A09`-Ie01-Ie12.pdf.p7s
- 05. Planse IT+Is.pdf.p7s
- 06. Planse A10,11,12, H00.p7s
- 07. Devize.pdf.p7s
- 08. F6 - Grafic.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1067752.pdf
- Formulare-semnat-semnat.doc.p7m
- Instructiuni-semnat.pdf.p7m
- Model contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECTUM COMPANY SA CUI RO 6314053
Valoare atribuită
3.594.976,23 RON
din 3.153.588,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro