Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Executie lucrari in cadrul proiectului “Construire gradinita cu program normal, sat Cismea, comuna Rachiti, Judetul Botosani”
- Număr anunț
- SCN1056928
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- ACS-DESIGN PROIECT SRL (CUI 2584003)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834.647,94 RON
- Valoare atribuită
- 825.292,89 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 12:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1035400
- Termen limită
- 14.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065057
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Contract de lucrari EXECUTIE GR CISMEA.docx.p7s
- FisaDate_DF1065057.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instalatii electrice.rar.p7s
- Instalatii termice + sanitare.rar.p7s
- LISTE DE CANTITATI.rar.p7s
- PARTE SCRISA.rar.p7s
- planse.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACS-DESIGN PROIECT SRL CUI RO 2584003
Valoare atribuită
825.292,89 RON
din 834.647,94 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 9.355,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.