Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie 2 mijloace de transport persoane 7+1 locuri pentru Directia Generala Politia Locala
- Număr anunț
- CN1016426
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- TI SUEROM AUTO S.R.L. (CUI 6738385)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.816 RON
- Valoare atribuită
- 282.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 11:36
- Anunț de atribuire
- CAN1026779
- Termen limită
- 28.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067318
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI MIJLOACE TRANSPORT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067318.pdf
- formulare 2 mijloace de transport.doc.p7s
- Model contract FURNIZARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TI SUEROM AUTO S.R.L. CUI RO 6738385
Valoare atribuită
282.500 RON
din 282.816 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 316 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.