Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat
Furnizare articole de imbracaminte si incaltaminte destinate anteprescolarilor, prescolarilor si elevilor în cadrul proiectului „Măsuri integrate pentru participare şi reintegrare școlară în structuri şcolare defavorizate în vederea creșterii participării la educaţie şi formare în mediul rural şi comunității marginalizate din judeţul Iaşi _PARESCO”, Cod SMIS 106294 pentru Scoala Gimnaziala Larga Jijia
- Număr anunț
- SCN1056886
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Larga Jijia, comuna Movileni (CUI 17145502)
- Furnizor / câștigător
- C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL (CUI 33488197)
- Cod CPV
- 18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.375 RON
- Valoare atribuită
- 18.834 RON 25,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 06:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1030165
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067699
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare.pdf.p7s
- Declaratie.pdf.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067699.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&C ACTIV GENERAL CONCEPT SRL CUI RO33488197
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GOBBEL MARIA FASHION S.R.L. CUI 41704658
Valoare atribuită
18.834 RON
din 25.375 RON estimat
25,8%
Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 6.541 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.