Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat
Furnizare de instrumente muzicale în cadrul Proiectului “TOGETHER ON THE BEAUTIFUL ROAD OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT THROUGH CROSS BORDER CULTURE” - RO BG- 456
- Număr anunț
- SCN1057118
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI RO7453165)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37300000-1 · Instrumente muzicale si piese pentru acestea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191.068,60 RON
- Valoare atribuită
- 160.789,92 RON 15,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2019 20:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1033782
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068008
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf (3).p7s
- FisaDate_DF1068008.pdf
- propunere clauze Contract furnizare.pdf.p7s
- SECTIUNEA Formulare .DOC.p7s
- SECTIUNEA Formulare .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892
Valoare atribuită
160.789,92 RON
din 191.068,60 RON estimat
15,8%
Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 30.278,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.