Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Achizitie masina multifunctionala pentru maturat stradal, complet utilata si echipata

Număr anunț
SCN1057108
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.235 RON
Valoare atribuită
576.300 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
29.10.2019 16:13
Anunț de atribuire
SCNA1028712
Termen limită
18.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067991

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

576.300 RON

din 588.235 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 11.935 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.