Atribuită Anunț de participare

„Servicii de deszapezire drumuri acces in statii, sedii administrative, centre, magazie apartinand ST Bacau”

Număr anunț
SCN1057075
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI 32158131)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245.220 RON
Valoare atribuită
245.213,10 RON
Data publicării
29.10.2019 13:16
Anunț de atribuire
SCNA1029418
Termen limită
19.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067935

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

245.213,10 RON

din 245.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.