Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat

Achiziția de vaccin anticărbunos, tuberculină mamiferă și tuberculină aviară

Număr anunț
SCN1057057
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.750 RON
Valoare atribuită
85.425 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
29.10.2019 11:57
Anunț de atribuire
SCNA1030836
Termen limită
12.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067900

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 89.750 RON Adjudecat: 85.425 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Vaccin anticărbunos 24.750 RON
2 Tuberculină mamiferă 22.500 RON ROMVAC COMPANY 21.750 RON ↓3,3%
3 Tuberculină aviară 42.500 RON FARMAVET 63.675 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384

Valoare atribuită

85.425 RON

din 89.750 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 4.325 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.