Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE CITOSTATICE COST-VOLUM
- Număr anunț
- CN1016366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.086.160 RON
- Data publicării
- 29.10.2019 02:12
- Anunț de atribuire
- CAN1030162
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 209-509516
- Documentație de atribuire
- DF1067383
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini citostatice cost-volum.docx.p7s
- FisaDate_DF1067383.pdf
- Formulare AC +CS_model.doc.p7s
- Formulare procedura_model.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 6.086.160 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NIVOLUMABUM 100MG | 4.556.520 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,PHARMAFARM S.A.,MEDIPLUS EXIM SRL | — |
| 2 | NIVOLUMABUM 40MG | 1.529.640 RON | MEDIPLUS EXIM,PHARMAFARM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMAFARM S.R.L. CUI RO 200106
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.