Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare APARAT RMN( inclusive transport, instalare , punere in functiune si instruire personal)
- Număr anunț
- CN1016414
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.750.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.201.250 RON
- Data publicării
- 29.10.2019 02:11
- Anunț de atribuire
- CAN1027942
- Termen limită
- 25.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 209-509563
- Documentație de atribuire
- DF1067497
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini-semnat.doc.p7s
- CERINTE TEHNICE RMN-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067497.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Asociați 1
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Terți + subcontractanți 1
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
5.201.250 RON
din 4.750.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro