Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,0% sub estimat
Mentenanta echipamente hardware IBM
- Număr anunț
- CN1016415
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- FOCALITY SRL (CUI 23154424)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.633.980 RON
- Valoare atribuită
- 974.163 RON 79,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2019 02:02
- Anunț de atribuire
- CAN1030789
- Termen limită
- 29.11.2019 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 209-511891
- Documentație de atribuire
- DF1067659
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru_Mentenanta_IBM.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini mentenanta echipamente hardware IBM.pdf.p7s
- contract_subsecvent_mentenanta_IBM.pdf.p7s
- DUAE SEAP.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067659.pdf
- FormularDUAE (mentenanta echipamente hardware IBM).docx.p7s
- Formulare Mentenanta echipamente hardware IBM.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Subcontractanți 1
IBM ROMANIA SRL CUI RO 378660
Valoare atribuită
974.163 RON
din 4.633.980 RON estimat
79,0%
Adjudecat la 21,0% din estimat · economie 3.659.817 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.