Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

ACHIZITIONARE DE APARAT MOBIL RADIOLOGIE DIGITALA

Număr anunț
SCN1057234
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479.830 RON
Valoare atribuită
477.830 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
30.10.2019 23:22
Anunț de atribuire
SCNA1027955
Termen limită
07.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068168

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

477.830 RON

din 479.830 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.