Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Reparatii si intretinere strazi pe raza municipiului Suceava
- Număr anunț
- SCN1057173
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.589,89 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2019 13:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1032668
- Termen limită
- 20.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068087
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Valoare atribuită
3.589,89 RON
din 20.000.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 19.996.410,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.