Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
SERVICII DE MENTENANTA SISTEM AUTOMATIZARE GHERCESTI
- Număr anunț
- SCN1057154
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- ROCONSULT TECH SRL (CUI 19007743)
- Cod CPV
- 76100000-4 · Servicii profesionale privind industria gazului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.000 RON
- Valoare atribuită
- 377.800 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2019 11:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1028838
- Termen limită
- 12.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068058
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCONSULT TECH SRL CUI RO 19007743
Valoare atribuită
377.800 RON
din 378.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.