Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Lucrări de execuție și montaj CHIOȘCURI ( 40 buc) – pentru comercializare de Presă, Carte, Flori pe raza Sectorului 5 din Municipiul București

Număr anunț
SCN1057122
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
WEADVERTISE FOR YOU SRL (CUI 30107514)
Cod CPV
45262410-8 · Lucrari de asamblare a structurilor metalice pentru constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868.807 RON
Valoare atribuită
1.865.908,35 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
30.10.2019 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1029877
Termen limită
14.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067755

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.865.908,35 RON

din 1.868.807 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.898,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.