Atribuită Anunț de participare

Reabilitarea clădirii liceului Miron Cristea din comuna Subcetate, județul Harghita

Număr anunț
SCN1057358
Autoritate contractantă
COMUNA SUBCETATE (Consiliul Local Subcetate) (CUI 4367698)
Furnizor / câștigător
IMPEX AURORA SRL (CUI 516940)
Cod CPV
45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.826.791 RON
Valoare atribuită
7.753.179,08 RON
Data publicării
31.10.2019 22:31
Anunț de atribuire
SCNA1098100
Termen limită
18.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068351

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
M O N O BAU S.R.L. CUI RO25161479
Asociați 1
IMPEX AURORA SRL CUI RO 516940

Valoare atribuită

7.753.179,08 RON

din 6.826.791 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.