Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
„Servicii de verificare si inspectie tehnica EIP – Centuri complexe” - Lot I si „Servicii de verificare si inspectie tehnica EIP – Detectoare de tensiune” – Lot II
- Număr anunț
- SCN1057329
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ROMIND T&G SRL (CUI 4597557)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.867 RON
- Valoare atribuită
- 7.813,50 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2019 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1030620
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068291
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini verificare centuri complexe.doc.p7s
- Caiet sarcini verificari detectoare tensiune.doc.p7s
- FisaDate_DF1068291.pdf
- Modele_formulare.docx.docx.p7s
- Proiect de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMIND T&G SRL CUI RO 4597557
Valoare atribuită
7.813,50 RON
din 7.867 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 53,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.