Atribuită Anunț de participare

Achiziție autogreder pentru serviciile publice din comuna Dragomirești, județul Vaslui

Număr anunț
SCN1057303
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
43220000-1 · Gredere si nivelatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556.131,73 RON
Valoare atribuită
556.000 RON
Data publicării
31.10.2019 14:18
Anunț de atribuire
SCNA1028696
Termen limită
14.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068271

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

556.000 RON

din 556.131,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.