Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Proiectare (faza PAC + POE + PTE), asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitii " Închidere rampa deșeuri in Municipiul Făgăraș"
- Număr anunț
- SCN1057295
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- EUROPAN PROD SA (CUI 6833760)
- Cod CPV
- 45111230-9 · Lucrari de stabilizare a solului (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.936.057,15 RON
- Valoare atribuită
- 6.864.813,49 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2019 13:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1040124
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068247
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Formular Propunere tehnica Executie rev. 0 DDF-semnat.docx.p7s
- 02 Formular Propunere tehnica Proiectare rev. 0 DDF-semnat.docx.p7s
- 03 Formular Propunere financiara Executie lucrari rev. 0 DDF-semnat.xlsx.p7s
- 03 Formular Propunere financiara Servicii proiectare rev. 0 DDF-semnat.xlsx.p7s
- Acord contractual-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Partea II-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Partea I-semnat.pdf.p7s
- Conditii generale pentru proiectare si executie-semnat.pdf.p7s
- Declaratie pe propria raspundere-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068247.pdf
- Formulare- model-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
Terți + subcontractanți 1
TOP EUROPROIECT SRL CUI RO 8903136
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATHOS COM S.A. CUI RO 4565652
Terți + subcontractanți 1
ISPE PROIECTARE SI CONSULTANTA S.A. CUI RO40284726
Valoare atribuită
6.864.813,49 RON
din 6.936.057,15 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 71.243,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.