Atribuită Anunț de participare

Laptop -Transa 2

Număr anunț
SCN1057283
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.119,33 RON
Valoare atribuită
82.604 RON
Data publicării
31.10.2019 13:10
Anunț de atribuire
SCNA1029837
Termen limită
13.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068228

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 82.119,33 RON Adjudecat: 82.604 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop Configuratia 1 13.613,44 RON
2 Laptop Configuratia 2 8.292,44 RON
3 Laptop Configuratia 3 33.613,45 RON
4 Laptop Configuratia 4 5.200 RON
5 Laptop Configuratia 5 17.700 RON
6 Laptop Configuratia 6 3.700 RON S.C. STREAM NETWORKS S.R.L. 82.604 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

82.604 RON

din 82.119,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.