Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
Generator curent (2 buc.)
- Număr anunț
- SCN1057253
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 31127000-2 · Generatoare de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 198.000 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2019 10:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1033248
- Termen limită
- 21.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068188
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet generatoare.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068188.pdf
- FORMULARE FURNIZARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Asociați 1
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Endress Group Romania S.R.L. CUI RO 14762538
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELTA ENERGY INVEST SRL CUI RO 34147856
Valoare atribuită
198.000 RON
din 210.084,03 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 12.084,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.