- Număr anunț
- SCN1057236
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.586 RON
- Valoare atribuită
- 103.586 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1031979
- Termen limită
- 13.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068171
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068171.pdf
- Sectiunea IV - Model contract produse - truse de scule.docx.p7s
- Sectiunea V - Formulare si modele de documente - truse de scule.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOB&IUS CUI RO 23049178
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Valoare atribuită
103.586 RON
din 103.586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro