Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare aferent investitiei ,,Achizitie utilaj in cadrul comunei Macesu de Sus, judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1057461
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACESU DE SUS (CUI 5002037)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390.334,95 RON
- Valoare atribuită
- 390.300 RON
- Data publicării
- 01.11.2019 15:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1031564
- Termen limită
- 13.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068483
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Modele formulare + Clauze contractuale.doc.p7s
- 7. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068483.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
390.300 RON
din 390.334,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro