Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN COMUNA SAPOCA JUDETUL BUZAU
- Număr anunț
- SCN1057456
- Autoritate contractantă
- Comuna Sapoca (CUI 3662487)
- Furnizor / câștigător
- LEU AQUACULTURĂ SRL (CUI 23319654)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.647.522,05 RON
- Valoare atribuită
- 14.398.513,33 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2019 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1033839
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068478
Documente
Documentația de atribuire
- Devize Fara Valori Sapoca.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068478.pdf
- formular contract (1).docx.p7s
- Memoriu SF Sapoca Final (1).pdf.p7s
- piese desenate 1.pdf.p7s
- piese desenate 2.pdf.p7s
- piese desenate 3.pdf.p7s
- piese desenate 4.pdf.p7s
- Sectiunea formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO 23319654
Asociați 1
H.V.I.D. CONSULTING GROUP SRL CUI 30673483
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MEGA EDIL AG S.R.L. CUI 16815019
Asociați 1
SPC ELITE CONSULTING SRL CUI RO 24923658
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MECAN CONSTRUCT SA CUI 5288452
Asociați 1
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
Terți susținători 1
GLOBAL SERVICE PROIECT SRL CUI RO 17731439
Valoare atribuită
14.398.513,33 RON
din 17.647.522,05 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 3.249.008,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.