Atribuită Anunț de participare

DIVERSE SERVICII DE INTRETINERE SI DE REPARATII

Număr anunț
SCN1057446
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
H&G PROMOTOR IMPEX SRL (CUI 17073066)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372.000 RON
Valoare atribuită
384.681,81 RON
Data publicării
01.11.2019 14:22
Anunț de atribuire
SCNA1030530
Termen limită
14.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068463

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

384.681,81 RON

din 372.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.