Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Servicii de deszapezire in orasul Comarnic
- Număr anunț
- SCN1057415
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- STIREX FOR SRL (CUI 15201908)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223.850 RON
- Valoare atribuită
- 217.000 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2019 12:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1028478
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068418
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STIREX FOR SRL CUI 15201908
Valoare atribuită
217.000 RON
din 223.850 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 6.850 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.