Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 85,4% sub estimat

Servicii de inchiriere figurine iluminat festiv.

Număr anunț
SCN1057398
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933.152,64 RON
Valoare atribuită
136.197,04 RON 85,4% sub estimat
Data publicării
01.11.2019 11:16
Anunț de atribuire
SCNA1031896
Termen limită
20.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068390

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

136.197,04 RON

din 933.152,64 RON estimat 85,4%

Adjudecat la 14,6% din estimat · economie 796.955,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.