Atribuită
Anunț de participare
Achizitie autoutilitara de interventie si mentenanta pentru transport de marfa si persoane
- Număr anunț
- SCN1057385
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.002 RON
- Valoare atribuită
- 142.002 RON
- Data publicării
- 01.11.2019 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1028931
- Termen limită
- 21.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068376
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
142.002 RON
din 142.002 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro