Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
„Extindere retea termica primara pe str. Onestilor - 6 imobile” - Obiectul 2
- Număr anunț
- SCN1057364
- Autoritate contractantă
- TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
- Furnizor / câștigător
- IGNA CONSTRUCT SRL (CUI 70642)
- Cod CPV
- 45232140-5 · Lucrari de constructii de conducte de incalzire urbana (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 34.890,86 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2019 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1028932
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068359
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IGNA CONSTRUCT SRL CUI RO 70642
Valoare atribuită
34.890,86 RON
din 35.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 109,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.