Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Furnizare, instalare punere in functiune si instruire personal -aparat ventilatie performanta medie - 2 buc
- Număr anunț
- CN1016643
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.000 RON
- Valoare atribuită
- 114.000 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 15:43
- Anunț de atribuire
- CAN1034659
- Termen limită
- 09.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068643
Documente
Documentația de atribuire
- CS APARAT VENTILATIE MEDIE PERFORMANTA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068643.pdf
- Formulare si modele de documente 29.10.2019.docx.p7s
- model contract final 29.10.2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
Valoare atribuită
114.000 RON
din 116.000 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.