Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,7% sub estimat
Furnizare de cartuse toner
- Număr anunț
- SCN1057577
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Medicina Legala Mina Minovici (CUI 4420554)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.860 RON
- Valoare atribuită
- 18.829 RON 60,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1030384
- Termen limită
- 15.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068636
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_2019.doc.p7s
- Clauze contractuale_2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1068636.pdf
- Formulare_procedura_v.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 47.860 RON Adjudecat: 18.829 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSUMABILE PENTRU ECHIPAMENTE MARCA CANON | 3.000 RON | MANOPRINTING SYSTEM | 6.209 RON |
| 2 | CONSUMABILE PENTRU ECHIPAMENTE MARCA HP | 7.235 RON | — | |
| 3 | CONSUMABILE PENTRU ECHIPAMENTE MARCA LEXMARK | 32.020 RON | — | |
| 4 | CONSUMABILE PENTRU ECHIPAMENTE MARCA XEROX | 1.400 RON | — | |
| 5 | CONSUMABILE PENTRU ECHIPAMENTE MARCA KONICA | 240 RON | VIC INSERO | 12.620 RON |
| 6 | CONSUMABILE PENTRU ECHIPAMENTE MARCA KYOCERA | 3.965 RON | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
18.829 RON
din 47.860 RON estimat
60,7%
Adjudecat la 39,3% din estimat · economie 29.031 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.