Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat

Furnizare, instalare punere in functiune si instruire personal -centrifuga 64 locuri - 1 buc,

Număr anunț
CN1016639
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
42931100-2 · Centrifuge de laborator si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
24.970 RON 16,8% sub estimat
Data publicării
04.11.2019 15:35
Anunț de atribuire
CAN1034095
Termen limită
06.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1068634

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

24.970 RON

din 30.000 RON estimat 16,8%

Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 5.030 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.