Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,8% sub estimat
Furnizare produse (marmite pe gaz, hote industriale inox, aragaz cu 8 ochiuri si cuptor)
- Număr anunț
- SCN1057574
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153.612,80 RON
- Valoare atribuită
- 78.713 RON 48,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1030360
- Termen limită
- 14.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068477
Documente
Documentația de atribuire
- Dotari AFV Caiet de sarcini_001263.pdf.p7s
- Dotari AFV Formulare si Declaratie Art 59 - 60_001260.pdf.p7s
- Dotari AFV Instructiuni ofertanti_001303.pdf.p7s
- Dotari AFV model contract_001259.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068477.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 153.612,80 RON Adjudecat: 78.713 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marmite pe gaz | 107.394,32 RON | MAXIGEL S.R.L. | 50.469 RON ↓53,0% |
| 2 | Hote industriale | 29.411,76 RON | SC BELFIX DISTRIBUTIE SRL | 15.368 RON ↓47,7% |
| 3 | Aragaz cu 8 ochiuri si cuptor | 16.806,72 RON | SC BELFIX DISTRIBUTIE SRL | 12.876 RON ↓23,4% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FORTEX INTERNATIONAL SRL CUI RO 13227375
Valoare atribuită
78.713 RON
din 153.612,80 RON estimat
48,8%
Adjudecat la 51,2% din estimat · economie 74.899,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.