Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări “ASFALTARE ULITE SI STRĂZI IN SATELE BRANISTEA, DAMBOVICIOARA DIN COMUNA BRANISTEA, JUDETUL DAMBOVITA”
- Număr anunț
- SCN1057556
- Autoritate contractantă
- Comuna Branistea (CUI 4344279)
- Furnizor / câștigător
- PRAGOSA ROMANIA SRL (CUI 21732840)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.076.009,10 RON
- Valoare atribuită
- 951.433,07 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 14:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1032832
- Termen limită
- 19.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1068608
Documente
Documentația de atribuire
- DALI-semnat.pdf.p7s
- Draft Ctr. Proiectare +Lucrari-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1068608.pdf
- model Formulare-semnat.doc.p7s
- planuri-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Asociați 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PORT TRANS SRL CUI 16362317
Asociați 1
ARHORIZONT G - A SRL CUI RO 26004170
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DRUPAS CONSTRUCTII SRL CUI RO 34774111
Asociați 1
CONPREX ACIF SRL CUI 22647742
Valoare atribuită
951.433,07 RON
din 1.076.009,10 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 124.576,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.